5 kolejka: Zmarnowana szansa na trzy punkty. Olimpia - Rokitno 0-0

Olimpia Okrzeja po wyjątkowo bezbarwnym meczu tylko zremisowała z drużyną GLKS Rokitno. Spotkanie w każdej fazie było słabym widowiskiem, a taki obu drużyn wyglądały jak bicie głową w mur. Ta strata punktów kosztowała Niebieskich spadek o jedno oczko w ligowej tabeli kosztem Tornado Branicy. Olimpia plasuje się obecnie na piątej lokacie.

Niedzielne popołudnie miało przynieść kolejny emocjonujący mecz. Olimpia walczyła o kolejne 3 punkty, natomiast drużyna z Rokitna przyjechała po swoje pierwsze "oczka" w tym sezonie. Niestety na stadionie w Okrzei zamiast prawdziwego widowiska, zobaczyliśmy co najwyżej przeciętny mecz, o którym piłkarze Olimpii chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Spotkanie od początku nie powalało swoim poziomem. Większość czasu piłka rozgrywana była w środku pola, sporadycznie gra przenosiła się na skrzydła. Akcje były przygotowywane mało starannie, a skutkiem tego było brak jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką drużyny GLKS-u. Mimo to, zobaczyliśmy kilka akcji w wykonaniu Niebieskich - niestety, nieskutecznych. Akcje były przeprowadzanie nie w tempo. Dochodziły do tego również niedokładne podania. Wszystko to sprawiło, że do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Po przerwie, obraz gry praktycznie się nie zmienił. Znowu oglądaliśmy bezbarwną grę w wykonaniu Olimpii, przeplataną kilkoma nieskutecznymi akcjami. Gra ciągle stawała w środku pola. Zarówno gospodarze, jak i goście nie kwapili się do tego, by w jakiś sposób zmienić obraz spotkania. Taka gra utrzymała się już do końca.

Liderem tabeli niezmiennie LKS Milanów. Z kompletem punków wyprzedzają o dwa oczka drużynę Agrosportu i Bizona. Po pięc punktów do litera traci Tornado Branica i Olimpia Okrzeja.

Dzielcie się wrażeniami z meczu tutaj i na naszym facebook'owym profilu!

Powiązana galeria: