Podsumowanie okresu przygotowawczego

Olimpia zakończyła już przygotowania do sezonu 2014/2015,które przebiegły prawidłowo i zawodnicy oraz sztab są zadowoleni z przygotowań.Niebiescy podczas przygotowań rozegrali dwa sparingi (z trzech planowanych).Pierwszy z beniaminkiem naszej ligi - Absolwentem Domaszewnica zakończył się pewnym zwycięstwem 3:1.Tydzień później odbyło się spotkanie klubowe,na którym poruszono ważne kwestie dotyczące klubu i zawodników.Kolejnym i zarazem ostatnim sparingiem był mecz z Amatorem Rososz - Leopoldów.Nasi zawodnicy wygrali go pewnie 10:4 (5:0),a do zespołu powrócili po długiej przerwie Karol Mroczek i Daniel Sopyła.Te wzmocnienia były Olimpii bardzo potrzebne,gdyż obrona nie radziła sobie najlepiej,a na dodatek z naszego klubu odchodzi Bartosz Mroczek (ULKS Dębowica).Co do treningów,to podczas przygotowań podzielone były na wytrzymałościowe (wtorek) i techniczne (piątek).Taki układ będzie utrzymywał się jeszcze przez jakiś czas w okresie ligowym.Teraz czekamy na spotkanie pucharowe z Unią Krzywda w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu BOZPN.Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00,serdecznie zapraszamy,miejmy nadzieję,że stadion zostanie zapełniony!