Trzecie zwycięstwo! / Olimpia - Gręzovia 3:1

Trzeci mecz i kolejne 3 punkty!Chyba nikt nie wyobrażał sobie takiego początku sezonu w wykonaniu Olimpii.A jednak.Z kompletem zwycięstw Niebiescy zajmują trzecie miejsce,ulegając tylko bilansem bramkowym ekipom z Leśnej i Milanowa.

Spotkanie Seniorów miał poprzedzić mecz Juniorów obu drużyn,niestety goście z Gręzówki nie dojechali.Tym samym nasi Juniorzy wygrali walkowerem i mają już 6pkt!

Pojedynek starszych ekip odbył się.Sędzia zaczął go punktualnie o 16:00.Na początku obie drużyny badały się na co mogą sobie pozwolić.W późniejszej fazie meczu nie brakowało akcji,które mogły się zakończyć bramkami.Zarówno ze strony gości jak i gospodarzy.Z tym,że Olimpia miała ich więcej i już po pierwszej połowie nasi powinni prowadzić przynajmniej 3:0.Swoich sytuacji sam na sam nie wykorzystali min. Marek Grzesiak,Mateusz Matyjasek czy Krystian Pawlak.Pierwsza połowa 0:0.

W drugiej połowie Grezovia wyszła bardziej zmotywowana i dopięła swego.Długą piłkę dostał Przemysław Rybka,nasz obrońca był przed nim,niestety Daniel chcąc wybijać piłkę lewą nogą nie trafił w nią.To wykorzystał zawodnik gości i przelobował Rafała Olka.To podrażniło naszych.Zaczęły się zmiany w naszej ekipie.Jak się później okazało,bardzo pomocne.Olimpia ruszyła,a rywal stanął.Najpierw na 1:1 rajdem w polu karnym popisał się Bartek Ambroziak i po jego podaniu akcję wykończył Łukasz Olek.Mijały minuty,gra się zaostrzała.Szybki kontratak i mamy 2:1.Podanie od Bartka Pawłowskiego wykorzystał niezawodny Łukasz.Gręzovia starała się atakować,ale akcje były bezbarwne.Trzeci cios zadał Marek Grzesiak wykorzystując dogranie Bartka Ambroziaka z rzutu rożnego.Po tej bramce Gręzovia kompletnie opadła z sił.Niebiescy mogli strzelić bramki 4 i 5,ale zabrakło dokładności.I tak mecz zakończył się wynikiem 3:1.Pomimo braku Maćka Pawłowskiego z powodu kontuzji,nasza drużyna dała radę i mamy kolejne cenne 3pkt!Kolejny mecz z Victorią w Parczewie.