Zaczarowany remis...

Niestety kibice Olimpii po ty, meczu nie mogli się cieszyć z trzech punktów,ale mogli z wywalczonego w ostatniej minucie remisu.Był to piąty mecz obu drużyn i piąty zakończony remisem!Może to dziwne,ale jednak tak jest.Miejmy nadzieje,że kolejny mecz Olimpia rozstrzygnie na swoją korzyść!

Mecz seniorów poprzedziło spotkanie juniorów,które zakończyło się wynikiem 2:2.Juniorzy z Leśnej prowadzili 2:1,ale determinacja i walka naszych juniorów pozwoliła im na zdobycie jednego pkt!

Seniorzy natomiast,mimo prowadzenia gry i większej liczbie sytuacji również zremisowali.Zabrakło szczęścia,bo mecz był do wygrania.Mówi się trudno i gra się dalej.Pierwsi na prowadzenie wyszli goście.Niebiescy podrażnieni zaczęli panować na boisku i dopieli swego.Strzałem zza pola karnego bramkarza przyjezdnych pokonał Marek Grzesiak.Pierwsza połowa 1:1.W drugiej również mimo prowadzenia gry tracimy bramkę.Do końca meczu pozostało mało czasu,a Agrosport umiejętnie grał na czas.Ale determinacja i wola walki dała nam 1 pkt!W ostatniej akcji meczu z rzutu rożnego dośrodkował Maciej Pawłowski,a strzałem głową z bliskiej odległości bramkarza Leśnej pokonał Damian Pietrzak!

Był wicelider,teraz kolej na lidera!Olimpia zagra z Milanowem na wyjeździe.Początek spotkania o 13:00!Bądźcie z nami!