#zapytaj_nas

W dzisiejszych czasach nawet na najniższych szczeblach rozgrywkowych trzeba iść do przodu z trendami w social media. Zainteresowanie ligą, drużyną, czy też całą otoczką rozgrywek wzrasta. Wiemy, bo liczba osób która śledzi nasz facebookowy profil ciągle wzrasta. Udostępniamy różnego rodzaju treści tak często, jak tylko pozwala nam na to wolny czas. Chcemy, aby klub był bliżej Was - kibiców. Zaczynamy coś nowego. Coś, co w Olimpii jeszcze miejsca nie miało.Seria #zapytaj_nas pozwoli wam zadać pytanie wybranemu graczowi. Przez minimum tydzień możliwe będzie zadawanie pytań jednemu z naszych graczy!

Dla sprecyzowania - wypuszczamy artykuł (tak jak ten), w którym ogłaszamy który z piłkarzy będzie odpowiadał na wybrane przez niego 5 pytań (Liczba pytań może wzrosnąć! Wszystko zależy od zainteresowania całą serią.). Wasze pytania umieszczacie anonimowo (lub nie) w komentarzu na stronie pod takim artykułem. Listę wszystkich wpisów poprzedzonych hasztagiem #zapytajNAZWISKOPIŁKARZA (np. #zapytajOlka) przekazujemy do naszego gracza - ten zaś wybiera 5 pytań na które udzieli odpowiedzi.

Przez najbliższy czas zbieramy pytania dla jednej z gwiazd naszej drużyny. Osoba ta wiernie strzegła naszej bramki przez 90 oficjalnych spotkań (via laczynaspilka.pl) - Rafał Olek - bo o nim mówimy, odpowie na Wasze pytania. Piszcie więc w komentarzach to o co chcecie zapytać naszego bramkarza. Śpieszcie się, bo czas jest ograniczony! Pamiętajcie tylko aby zachować w swoich wpisach kulturę językową - czytają nas też i młodsi fani :) W swoich pytania skupcie się głownie na sferze sportowej i kariery.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że jest to wersja testowa serii. Jeśli okażę się, że nie zdobędzie ona wystarczającej popularności, wówczas zaprzestaniemy wypuszczania artykułów.

Red.