Ważne trzy punkty zapowiedzią Wielkiego Meczu

Po niedzielnym zwycięstwie nad Dobryniem, Niebiescy mogą coraz optymistyczniej patrząc w przyszłość, ważne zwycięstwo dał nam, zdobywając dwie bramki znajdujący się w fantastycznej dyspozycji Maciej Pawłowski. Stał się on czarnym koniem wyścigu o koronę króla strzelców bialskiej okręgówki. Oby obecna forma ciągle wzrastała!

Ostatnia wygrana 2:1 to była tylko przystawka przed daniem głównym które odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Derby powiatu? Hmm… Dla nas na pewno! Orlęta Łuków vs. Olimpia Okrzeja

Pierwsze spotkanie w historii Niebieskich na terenie niedzielnego rywala, jednak nie jest to pierwsze starcie obu drużyn ogólnie. Spotkanie Pucharu Polski 2014/15 na stadionie w Okrzei zdecydowanie wygrały Orlęta, awansując do kolejnej rundy, mecz zakończył się wynikiem 0:4.

Tym razem liczymy na rewanż, bądźmy pierwszym zespołem który w po meczu z Orlętami w tym sezonie zgarnie 3 punkty, Łuków musi, my możemy!

22.10.2017r godz. 13.00 Stadion Miejski w Łukowie

GoOLIMPIA!!