Kolejny rywal - kolejna szansa na zwycięstwo!

O meczu w Wisznicach nie ma sensu dużo pisać, Niebiescy mieli wrócić do Okrzei z tarczą, jednak po bardzo słabym nasi piłkarze ulegli gospodarzom spotkania 3:1. Jak najszybciej trzeba zapomnieć o porażce i skupić się na kolejnym rywalu. Niwa Łomazy, bo o nich mowa, to stały bywalec Ligi Okręgowej, są w niej nie przerwanie od sezonu 2013/2014.

Jednak w historii naszego klubu mieliśmy już okazję zagrać z naszym niedzielnym rywalem, ostatnie spotkanie miało miejsce 2 czerwca 2013, na stadionie w Okrzei górą byli goście, którym zwycięstwo 2:0 w Okrzei pomogło w awansie do Okręgówki. Liczymy na to, że ten wynik się nie powtórzy i to Olimpia zanotuje 3 zwycięstwo w sezonie, choć o dobry wynik nie będzie łatwo, obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i obie potrzebują punktów. Mamy nadzieję na ciekawe i pełne emocji widowisko.

1 Października godz. 15:00 stadion w Okrzei. Zapraszamy!

#Olimpia #Tylko_trzy_punkty