Mocny początek: Olimpia - Tytan w pierwszej kolejce

Olimpia Okrzeja w swoim pierwszym meczu tegorocznych rozgrywek ligowych podejmie jednego z pretendentów do awansu - Tytana Wisznice.

Bilans spotkań niestety przemawia na korzyść zespołu z Wisznic. W czterech meczach, Niebiescy wygrali tylko raz (w sezonie 2012/13  4-2), trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Ostatnie starcie tych drużyn było bardzo emocjonujące. Tytan pokonał Olimpię po zaciętym meczu 1-3, lecz mimo dobrej postawy w pozostałych meczach nie udało im się wywalczyć awansu.
     Mamy nadzieję, że tym razem Olimpia nie będzie tak gościnna i zatrzyma trzy punkty w Okrzei. Niewątpliwie dobre występy w sparingach oraz w Pucharze Polski utwierdziły w przekonaniu, że Niebiescy będą walczyć w tym sezonie o najwyższe cele.

Wierzymy, że frekwencja na trybunach będzie podobna jak przed tygodniem! Serdecznie zapraszamy na mecz.

Mecz Olimpia Okrzeja - Tytan Wisznice: 17 sierpnia, godzina 16:00.